top of page

ÜNİLİG Finaller Masa Tenisi'nde Ferdi Müsabakalar Sona ErdiÜNİLİG Masa Tenisi müsabakaları Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü'ne bağlı Çiğiltepe Spor Salonu'da 13 Mayıs 2022 tarihinde başladı. 16 Mayıs 2022'de sona eren 1.lig ve süper lig takım müsabakalarından sonra 17 Mayıs 2022'de de ferdi müsabakalar sona erdi.


Sporcuların dikkatinin dağılmaması adına oldukça sessiz bir şekilde gerçekleştirilen müsabakalara masa tenisi sporcuları, Afyon Kocatepe Üniversitesi öğrencileri ve sporseverler katıldı.


Ferdi müsabaka sonuçları şu şekilde; kadınlar kategorisinde birinci Simay Kulakçeken (Nişantaşı Üniversitesi), ikinci Ece Haraç (Nişantaşı Üniversitesi), üçüncü Betül Nur Kahraman (Erciyes Üniversitesi) oldu. Erkekler kategorisinde birinci İbrahim Gündüz (Nişantaşı Üniversitesi), ikinci Ziver Gündüz (Nişantaşı Üniversitesi), üçüncü Alican Şeker (İstanbul Cerrahpaşa Üniversitesi) oldu.


Müsabakalar sonunda düzenlenen seremoni ile dereceye giren sporculara ödülleri verildi ve fotoğraf çekiminin ardından ödül töreni sona erdi.126 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page